Дан планете земље 2020

Стони тенис

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ- СТОНОМ ТЕНИСУ oдржано 03.10.2018. године у Кладову Општинско такмичење у стоном тенису где су ученици наше школе постигли одличне резултате и то: Екипно ученици 2.место. Чланови екипе су Марко Болботиновић, Урош Атанацковић и Стефан Болботиновић. Екипно ученице 1.место.Чланови екипе су Анита Грекуловић, Ивана Кесеровић и Нађа Лазаревић Појединачно Анита Грекуловић 1.место ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ-СТОНИ ТЕНИС одржано 10.10.2018.године у Неготину На Окружном такмичењу у стоном тенису Ученице освојиле 1. место и самим тим створиле услове за Републичко такмичење које ће се одржати у ПЕТРОВЦУ НА МЛАВИ 31.10.2018.( Државно школско првенство)
Угледни час

26.09.2018.г. одржан угледни час у комбинованом одељењу првог и трећег разреда. Предмет: српски језик. Наставна јединица: Глас и штампано слово Сс и Ее - обрада – 1. разред Анализа народне песме Марко Краљевић и бег Костадин – 3. разред
Пројекат

Завршен први пројекат, у оквиру пројектне наставе за први разред, планиран за септембар месец. Тема пројекта : „Правила понашања у одељењу и школи“. У пројекту су учествовали ученици првог и трећег разреда, родитељи, наставници и школски администратор. Циљ пројекта је упознавање ученика са правилима понашања у школи и одељењу, примена и поштовање правила и развијање сарадничких односа. Ученици су направили постер који је окачен на зид учионице и подсећа их на правила понашања у одељењу.
Европски дан језика

Ученици петог и шестог разреда су поводом Европског дана језика радили пројекат "Здраво". Имали су задатак да открију како се поздравља на различитим европским језицима: норвешком, шпанском, италијанском, пољском, француском... Уз помоћ наставнице енглеског језика Александра Јовановић, илустровали су своја октрића на паноу који можете видети на сликама.
Радионица поводом 8. марта

Хуманитарна акција

Дечја недеља 2016.г.

Дан школе 2016.г.

Погледајте како је било на представи коју су припремили запослени и ученици за родитеље из Текије.
Дан школе 2014.

Јубилеј - 180 година школе у Текији