Јун 2024

Дечија недеља

Датум: 31. Oktobar 2016 00:36 Категорија: Новости

Догађаје којим је обележена Дечја недеља можете видети у галерији.

У понедељак су ученици од припремног до четвртог разреда приказали своје таленте у ревијалној активности названој „Покажи шта знаш“.
Уторак је био предвиђен за „Спортски дан“, спортске активности свих ученика школе и  приређена је изложба радова ученика поводом Дана животиња.
У среду су нас посетили представници организације Црвеног крста из Кладова и одржали су практичну презентацију пружања прве помоћи.
Четвртак је био дан у ком су ученици посетили председника Месне заједнице у Текији, председника Општине Кладово и Центар за културу у Кладову.
У петак ученици су украшавали улице Текије својим цртежима кредом у боји, а у поподневним часовима одржана је свечана приредба за родитеље поводом пријема првака у Дечији савез Србије.Дечија недеља под слоганом „Нећу да бригам, хоћу да се играм“ у периоду од 3. до 7. октобра обележена је у нашој школи низом активности.